Genel

2014’teki ilk yeni şapkam: Bilgi Çağı Yazı İşleri Müdürü

on
7 Ocak 2014

Tam yılbaşında, saatler 00:00’ı gösterirken girmiştim son yazımı. Yeniyi kutlama heyecanınız hiç bitmesin diyerek… Yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder denir ya hani. İşte benimki de o hesap, mevcut işlerime ek olarak bir şapka daha taktım: 2014’le birlikte, Bilgi Çağı Yazı İşleri Müdürü olarak karşınızda olacağım.

Takvimlerin Temmuz 2000’i gösterdiği zamanda başladığım bilişim medyası yolculuğunun medya tarafına bir süre ara vermiştim. Gölge yazarlık sağolsun, yazdıklarım kendi imzamla değil, birbirinden çok farklı sektörlerden, farklı ünvanlara sahip insanların imzalarıyla sizlerle buluşuyordu. Aynı tanım devam etmekle birlikte yeniden sahalara, salonlara dönen sporcu misali 2014 başından itibaren Bilgi Çağı üzerinden sizlerle buluşacağım. Şimdilik Bilgi Çağı web sitesi ve Bilgi Çağı dergisiüzerinden olmakla birlikte yıl içinde başka yenileri de sizlerle paylaşma ihtimalim var.

Ben ve ekip arkadaşlarım, çok kısa bir süre içinde Bilgi Çağı platformunu eskiye oranla çok daha özgün ve doyurucu bir içerikle sizlere buluşturmaya başlayacağız. Bu kapsamda her türlü görüş ve yorumlarınızı melih.celik@bilgicagi.com adresime bekliyorum.

Görüşmek dileğiyle,
Melih

TAGS
RELATED POSTS